Lekcje indywidualne

Osoby, które wolą naukę sam na sam zapraszamy na lekcje indywidualne. Uczniowie sami decydują o ilości zajęć, osób w grupie, miejscu i terminie.

Celem nauczania w naszej szkole jest aktywne, swobodne i poprawne porozumiewanie się w języku obcym. W naszej pracy łączymy nowoczesne metody nauczania z najskuteczniejszymi i najciekawszymi elementami metod tradycyjnych.

Ważne jest dla nas zarówno profesjonalne prowadzenie zajęć jak i miła, sprzyjająca nauce atmosfera. Uczymy osoby w każdym wieku i na każdym poziomie zaawansowania. Nauczyciel dopasowuje program nauczania do ucznia biorąc pod uwagę jego możliwości, poziom, wiek, czas który może poświęcić na naukę. Jeżeli uczeń potrzebuje przygotowania do matury, egzaminów lub potrzebuje języka specjalistycznego, nauczyciel ustala specjalistyczny program nauki.

Lekcje indywidualne to także nauka w bardzo małych grupach 2 – 4 osobowych, które pozwalają połączyć skuteczność nauki z niższą ceną , w szczególności, jeżeli uczy się rodzeństwo lub osoby zaprzyjaźnione.

Lekcje nie przepadają . Jeżeli uczeń wyjeżdża lub jest chory wszystkie lekcje może odrobić w ciągu następnego miesiąca. Tylko na kursach indywidualnych płacisz za rzeczywisty czas nauki.

Wybierając nauczyciela z ogłoszenia, uczeń ryzykuje. Nauczyciele uczący w MAVERICK to wyselekcjonowani pedagodzy. Nie tylko znają bardzo dobrze wykładany język i kulturę danego kraju, ale również posiadają doświadczenie w przekazywaniu wiedzy. Jeżeli jednak nauczyciel nie odpowiada uczniowi możliwa jest zmiana nauczyciela w każdej chwili bez podania przyczyny.

Dogadajmy się w  

MAVERICK ELT

UL. NIEDZIAŁKOWSKIEGO 12

63-000 ŚRODA WIELKOPOLSKA

NIP: 7861105023

REGON: 639650861

KONTO: 18 1090 1418 0000 0001 0801 5295

biuro@maverick.edu.pl
508 104 500