Tłumaczenia przysięgłe i zwykłe - Dajemy Ci słowo!

h

Tłumaczenia przysięgłe

Tłumaczenia uwierzytelnione zwane też poświadczonymi lub (potocznie) przysięgłymi. Są to tłumaczenia wykonywane przez profesjonalnego tłumacza, który po zdaniu państwowego egzaminu na tłumacza przysięgłego uzyskał uprawnienia do wykonywania zawodu nadawane przez Ministerstwo Sprawiedliwości. Tłumaczenia uwierzytelnione są wykorzystywane przede wszystkim do celów urzędowych, czyli są niezbędne do załatwienia spraw we wszelkich instytucjach państwowych.

i

Tłumaczenia zwykłe

Tłumaczenia zwykłe to tłumaczenia, które nie są poświadczane, co nie oznacza, że są gorszej jakości niż tłumaczenia uwierzytelnione. Tego rodzaju tłumaczenia są wykorzystywane do celów ogólnych i nie wymagają złożenia w urzędzie czy w sądzie. Zakres tematyczny takich tłumaczeń jest bardzo szeroki – począwszy od tekstów marketingowych, przez strony internetowe, po dokumenty techniczne i prawne. Klient otrzymuje gotowe tłumaczenie w formie edytowalnego pliku tekstowego.

v

Tłumaczenia ustne

Tłumaczenia ustne (zwykłe lub poświadczone) to tłumaczenia wykonywane wszędzie tam, gdzie ze względu na różnice językowe wymagana jest osobista obecność tłumacza. Wspieramy naszych klientów na wszelkiego rodzaju spotkaniach biznesowych, przy podpisywaniu aktów notarialnych, podczas postępowań sądowych, a także w razie potrzeby załatwienia spraw we wszelkiego rodzaju instytucjach i urzędach. Możemy również pomóc podczas wizyty u obcojęzycznego klienta.

Cennik Tłumaczeń

Strona obliczeniowa tłumaczenia zwykłego to 1800 znaków ze spacjami. Strona tłumaczenia poświadczonego (przysięgłego) to 1125 znaków ze spacjami.

Każdy dokument wyceniamy indywidualnie.  Aby otrzymać bezpłatną wycenę oraz poznać termin i koszt tłumaczenia, prześlij dokument na adres maverickelt@gmail.com lub wypełnij formularz kontaktowy.

Prześlij wiadomość

MAVERICK ELT

ul. Niedziałkowskiego 12

63-000 Środa Wielkopolska

Telefon: 508104500, 508287617

NIP 7861105023, REGON 639650861

Email:  maverickelt@gmail.com

KONTO: SANTANDER 18 1090 1418 0000 0001 0801 5295