Przedszkola

Małe dziecko to mały geniusz.

Niemowlę, które słyszy od urodzenia dwa języki, będzie wzrastało rozumiejąc je oba. Zdarza się, że niemowlę wzrasta słysząc trzy lub cztery języki wokół siebie i rozumie je wszystkie. Im młodsze dziecko, tym łatwiej i bardziej naturalnie przychodzi mu przyswajanie języka obcego. Z wiekiem  coraz trudniej o dobry akcent, poprawność gramatyczną oraz swobodę posługiwania się językiem właściwą jego rodzimym użytkownikom. Zgodnie z badaniami, aby posługiwać się językiem obcym z taką samą poprawnością jak językiem rodzimym naukę należy rozpocząć przed ukończeniem siódmego roku życia.

Polubić angielski

Nauka angielskiego we wczesnych latach dzieciństwa sprawi, że dziecko polubi ten język. Łatwiej też będzie mu odnieść sukces podczas szkolnych lekcji angielskiego.  Poza tym nauka w grupie, z rówieśnikami, sprzyja komunikowaniu się dzieci ze sobą – dzieci dużo korzystają uczestnicząc we wspólnych grach i zabawach, często się naśladują, dzięki czemu przyswajanie języka odbywa się bardziej naturalnie.

Oferta

Chcielibyśmy zaprosić na prowadzony przez naszą szkołę kurs języka angielskiego w przedszkolach. Uczymy z pasją, ciepłem i indywidualnym podejściem do każdego ucznia. Gwarantujemy wysoki poziom zajęć, profesjonalizm i doświadczenie.

LEKCJE GRUPOWE

Spotkania grupowe to 70 godzin nauki od września do końca czerwca,  spotkania 2 razy w tygodniu. Grupy językowe liczą od 6 do 10 osób. Żywe lekcje w relaksującej atmosferze, motywujące do nauki , polecane dla osób w każdym wieku.

LEKCJE INDYWIDUALNE
Osoby, które wolą naukę sam na sam lub w mniejszych grupach, zapraszamy na kursy indywidualne. Uczniowie sami decydują o ilości zajęć, osób w grupie, miejscu i terminie.

ANGIELSKI W PRZEDSZKOLU

Nauka angielskiego we wczesnych latach dzieciństwa sprawi, że dziecko polubi ten język. Uczymy z pasją, ciepłem i indywidualnym podejściem do każdego ucznia. Gwarantujemy wysoki poziom zajęć, profesjonalizm i doświadczenie.

BIURO TŁUMACZEŃ

Oferujemy szybkie i rzetelne tłumaczenia zwykłe i przysięgłe w wielu językach. Szczycimy się sumiennością,   profesjonalizmem i wysoką jakością świadczonych usług.

Zaczynamy we wrześniu:)

Zaczynamy we wrześniu:)

napisz do nas

Dogadajmy się w 

ul. Niedziałkowskiego 12

63-000 Środa Wlkp.

biuro@maverick.edu.pl
508 104 500