Lekcje Indywidualne

Osoby, które wolą naukę sam na sam zapraszamy na lekcje indywidualne. Uczniowie sami decydują o ilości zajęć, osób w grupie, miejscu i terminie.

Celem nauczania w naszej szkole jest aktywne, swobodne i poprawne porozumiewanie się w języku obcym. W naszej pracy łączymy nowoczesne metody nauczania z najskuteczniejszymi i najciekawszymi elementami metod tradycyjnych.

Ważne jest dla nas zarówno profesjonalne prowadzenie zajęć jak i miła, sprzyjająca nauce atmosfera. Uczymy osoby w każdym wieku i na każdym poziomie zaawansowania. Nauczyciel dopasowuje program nauczania do ucznia biorąc pod uwagę jego możliwości, poziom, wiek, czas który może poświęcić na naukę. Jeżeli uczeń potrzebuje przygotowania do matury, egzaminów lub potrzebuje języka specjalistycznego, nauczyciel ustala specjalistyczny program nauki.

Lekcje indywidualne to także nauka w bardzo małych grupach 2 – 4 osobowych, które pozwalają połączyć skuteczność nauki z niższą ceną , w szczególności, jeżeli uczy się rodzeństwo lub osoby zaprzyjaźnione.

Lekcje nie przepadają . Jeżeli uczeń wyjeżdża lub jest chory wszystkie lekcje może odrobić w ciągu następnego miesiąca. Tylko na kursach indywidualnych płacisz za rzeczywisty czas nauki.

Wybierając nauczyciela z ogłoszenia, uczeń ryzykuje. Nauczyciele uczący w MAVERICK to wyselekcjonowani pedagodzy. Nie tylko znają bardzo dobrze wykładany język i kulturę danego kraju, ale również posiadają doświadczenie w przekazywaniu wiedzy. Jeżeli jednak nauczyciel nie odpowiada uczniowi możliwa jest zmiana nauczyciela w każdej chwili bez podania przyczyny.

LEKCJE GRUPOWE

Spotkania grupowe to 70 godzin nauki od września do końca czerwca,  spotkania 2 razy w tygodniu. Grupy językowe liczą od 6 do 10 osób. Żywe lekcje w relaksującej atmosferze, motywujące do nauki , polecane dla osób w każdym wieku.

LEKCJE INDYWIDUALNE
Osoby, które wolą naukę sam na sam lub w mniejszych grupach, zapraszamy na kursy indywidualne. Uczniowie sami decydują o ilości zajęć, osób w grupie, miejscu i terminie.

ANGIELSKI W PRZEDSZKOLU

Nauka angielskiego we wczesnych latach dzieciństwa sprawi, że dziecko polubi ten język. Uczymy z pasją, ciepłem i indywidualnym podejściem do każdego ucznia. Gwarantujemy wysoki poziom zajęć, profesjonalizm i doświadczenie.

BIURO TŁUMACZEŃ

Oferujemy szybkie i rzetelne tłumaczenia zwykłe i przysięgłe w wielu językach. Szczycimy się sumiennością,   profesjonalizmem i wysoką jakością świadczonych usług.

Zaczynamy we wrześniu:)

Zaczynamy we wrześniu:)

napisz do nas

Dogadajmy się w 

ul. Niedziałkowskiego 12

63-000 Środa Wlkp.

biuro@maverick.edu.pl
508 104 500